Geoblog.pl    burtexy    Podróże    Tajlandia - Indonezja - Singapur - Malezja 2011    Koh Phi Phi 1 day

Koh Phi Phi 1 day

Tajlandia, Koh Phi Phi

Wcześnie rano z miejscowości Rassada na wyspie Phuket, wypłynął prom na malowniczą wyspę Phi Phi. I my na nim byliśmy :-)
Na wyspę dopłynęliśmy około południa. Zrobiła ona na nas ogromne wrażenie. Piękny biały piasek, błęktina laguna i słoneczna pogoda nastroiła nas bardzo pozytywnie. Brak samochodów, skuterów i innych tego typu pojazdów. Jedynie wodna taksówka lub spacer po górzystej wyspie pozwala dotrzeć w jej różne zakątki.
Do naszych domków - TokHo Resort dotarliśmy właśnie jedną z takich wodnych taksówke. Bungalowy wykonane z bambusa, bardzo przyjaźnie nastawieni ludzie i wręcz rodzinna amtosfera sprawiłą iż poczuliśmy się tam wyjątkowo. Wyjątkowe było również to, że prąd jest włączany od 18 do świtu :) Domek usytyowany na balach nad samą wodą ( w nocy ma się wrażenie, że morze zagląda do pokoju :-) W domku wszystko zrobione z kamienia i bambusa, łóżko z baldachimem- prawie jak Staś i Nel. Bardzo przyjemne mieszkanko.

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy
M.
M. - 2011-05-20 15:54
Gdzie spaliście na Phi Phi? Domek na balach nad samą wodą brzmi dobrze, a wybieram się na jesień do Tajlandii. :)

burtexy
burtexy - 2011-05-20 16:05
hej, mieszkalismy w Tohko Beach Resort, zarezerwowany na bokking.com. Rewelacja!!!
Bardzo przyjemnie i spokojnie, pełny chillout. Obsługa super, i jedzenie też wyspas. Jak zarezerwujesz domek, warto sie skontakowac z obsluga hotelu aby po Ciebie wyjechali jak prom przyplynie za jedyne 100bht od osoby, jesli tego nie zrobisz to taxowki w porcie sa mega drogie.
pozdrawiam

burtexy